Moja rodzina

Rodzina Pająków to Magda i Wojtek wraz z trójką małych dzieci: Weronika (7 lat), Łucja (5 lat) i Antoni (3 lata). Te maluchy to rodowici suwalczanie, którzy robią „kariery” w publicznych przedszkolach i szkołach, ale najbardziej lubią swoje podwórko i Kaczy Dołek. Mają dużo kolegów i koleżanek, a liczni wujkowie i ciocie sprawiają, że nie mają czasu na nudę.

Moja rodzina jest dla mnie największym oparciem i jednocześnie są to najbardziej szczerzy recenzenci moich społecznych poczynań.

To właśnie doświadczenie rodziny wielodzietnej dało mi impuls do tego, żeby startować w wyborach jako reprezentant tej grupy mieszkańców: rodziców małych dzieci, zwłaszcza rodzin wielodzietnych.

Proszę nie tylko o ich głos w wyborach, ale o wspólne budowanie koalicji, która uczyni z Suwałk miasto przyjazne rodzinom z dziećmi. Przecież bez nich jesień nie będzie taka złota!

O mojej pracy

Wojtek Pająk

Radny w Radzie Miejskiej w Suwałkach (od 2014 r.), geograf, społecznik. Zawodowo copywriter, publicysta, spec od marketingu w Internecie. Prywatnie mąż i tata trójki dzieci.